Newsroom

WYDARZENIA / AKTUALNOŚCI

obrazek 24 listopad 2015

Nowy wpis na blogu!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym artykułem Izy Rudzińskiej: To, co zależy ode mnie, czyli o uczeniu się dorastania. Zapraszamy na naszego bloga, do komentowania, dzielenia się refleksjami i do postępowania według wskazówek autorki. Polecam!

CZYTAJ WIĘCEJ
obrazek 24 listopad 2015

Znamy już terminy Praktyka NLP Nowej Generacji 2016

Praktyk NLP Nowej Generacji Edycja 2016 rozpoczyna się 21 stycznia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ
24 listopad 2015

Uczestnicy Szkolenia Praktyk NLP Nowej Generacji dzielą się swoimi wrażeniami z kursu Praktyk

Najlepszą rekomendacją dla naszych szkoleń są ich uczestnicy. Zachęcamy Cię do zapoznania się z wypowiedziami naszych uczniów. Jeżeli byłeś już na tym kursie i znasz kogoś, kto potrzebowałby tego rodzaju zmiany czy przebudzenia, zaproś go w naszym imieniu.

CZYTAJ WIĘCEJ
obrazek 21 październik 2015

Metafory inspirujące do przemiany i rozwoju

13-14 listopada 2015 roku mamy przyjemność zaprosić państwa na kolejną odsłonę wyjątkowego kursu Marka Rudzińskiego "Metafory inspirujące do przemiany i rozwoju". Obejrzyj film, na którym Marek opowiada o tym niezwykłym warsztacie.

CZYTAJ WIĘCEJ
obrazek 07 październik 2015

Praktyk NLP Nowej Generacji już w styczniu

Zapraszamy na 21-dniowy podstawowy program psychoprofilaktyczny, pogłębiający inteligencję emocjonalną. Jego celem jest zrozumienie sposobu funkcjonowania swojego umysłu, poradzenie sobie z kluczowymi barierami rozwojowymi, określenie priorytetów oraz celów.

CZYTAJ WIĘCEJ
obrazek 27 sierpień 2015

Język obcy przekonywania

Z tego artykułu dowiesz się dlaczego warto nauczyć się słuchania, rozumienia i dopasowywania treści i formy do rozmówcy.

CZYTAJ WIĘCEJ
obrazek 27 sierpień 2015

O coachingu i nowych trendach w leadershipie

O coachingu i nowych trendach w leadershipie (wywiad udzielony przez Marka Rudzińskiego redakcji Świata Coachingu).

CZYTAJ WIĘCEJ
obrazek 26 sierpień 2015

Zapraszamy na nowe warsztaty "Uzdrawiająca osobowość"

Warsztat dla osób, które chcą nauczyć się jak utrzymywać oraz szybko odzyskiwać równowagę emocjonalną i fizyczną, aby lepiej sobie radzić z wyzwaniami codziennego życia.

CZYTAJ WIĘCEJ
obrazek 25 sierpień 2015

Zapraszamy na nowe warsztaty "Integracja wieloaspektowego ja"

Warsztat dla osób pragnących spójnej działać na co dzień, by pełniej korzystać ze swojego potencjału, dla wszystkich, którzy są na ścieżce samorealizacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisz się do newsletter'a: