GZO

Naszą misją jest wspieranie ludzi

W PODNOSZENIU JAKOŚCI ŻYCIA I OSIĄGANIU DOBROSTANU

Wierzymy, że przychodzimy na ten świat po to, by się uczyć i by być dobrym.

Chcemy dodawać ludziom odwagi, pokazywać nowe możliwości, wspierać szerszy system - rodziny i organizacje - w tworzeniu warunków, które umożliwią uczenie się, rozwój i realizację w pełni potencjału ludzkiego. Jesteśmy przekonani, że świat jest pełen możliwości, ograniczenia tkwią w ludzkich umysłach. Wierzymy, że ludzie potrafią wykorzystać swój potencjał po to, by żyć szczęśliwie, żyć w pełni i wspierać siebie nawzajem. Każdy z nas jest częścią szerszego systemu i dlatego warto myśleć o sobie i innych z miłością i szacunkiem. Wierzymy, że to pozwoli nam wszystkim przetrwać i rozwijać się.

CZYTAJ DALEJ

Dowiedz się więcej

O NEUROEDUKACJI

W roku 2016 Neuroedukacja będzie obchodziła 25 lecie istnienia.

Aktualnie, posiada dwie marki. Marka Neuroedukacja oferuje warsztaty rozwojowe, szkołę NLP Nowej Generacji oraz edukację dla coachów i terapeutów. Marka biznesowa nFactor, która powstała w 2013 roku proponuje systemowe rozwiązania dla organizacji, w tym konsulting strategiczny. Firma Neuroedukacja została założona w 1991 roku przez Izę Krawczyk-Rudzińską, Marka Rudzińskiego i Hermanna Mueller-Walbrodt. W roku 2007 do grupy właścicieli dołączył Mariusz Lorenc...

CZYTAJ WIĘCEJ POZNAJ TRENERÓW NEUROEDUKCJI

Poznaj

TRENERÓW NEUROEDUKACJI

Iza Rudzińska

Iza Rudzińska jest współzałożycielką i Prezesem Neuroedukacji.

Trener Neurolingwistycznego Programowania (NLP) z 25 letnim doświadczeniem w uczeniu i systemowym stosowaniu tej metody. Jako Master Health Coach specjalizuje się w pracy ze zdrowiem i dobrostanem oraz przywracaniem równowagi wewnętrznej w poszczególnych obszarach funkcjonowania ludzi.

czytaj więcej...


Marek Rudziński

Marek Rudziński jest współtwórcą oraz vice-Prezesem Neuroedukacji.

Międzynarodowy trener grupowy, coach i konsultant biznesowy. W ciągu minionych 25 lat pracował z tysiącami osób oraz setkami organizacji w 20 krajach. Z własnej praktyki wie, co oznacza prowadzenie długofalowego biznesu. W Neuroedukacji pełni funkcję szefa sprzedaży oraz kieruje zespołem konsultantów i trenerów.

czytaj więcej...

Sprawdź również systemowe rozwiązania

DLA ORGANIZACJI

Jesteśmy zespołem ekspertów, menedżerów i specjalistów. Mamy wieloletnie praktyczne doświadczenie w zarządzaniu strategicznym organizacjami, zespołami i ludźmi, zarządzaniu sprzedażą oraz negocjacjach, w dziedzinie systemowych rozwiązań HR, optymalizacji procesów, wspieraniu zmian systemowych oraz finansowego i prawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

PRZEJDŹ DO STRONY NFACTOR

Poznaj opinie

NASZYCH KLIENTÓW

Jestem klientem firmy Neuroedukacja od 20 lat.
Uczestniczyłam w ogromnej ilości szkoleń spotykałam Wielkich Mistrzów. Wszystkie zajęcia, wszystkie szkolenia były niezwykle wartościowe i w 100% przyczyniały się do mojej wewnętrznej zmiany.
Za spotkania z Mistrzami i możliwość rozwoju, uczenia się od Nich, bardzo dziękuję.
Wszystkie rozwojowe zajęcia: Praktyk, Master, Trener..., organizowane i prowadzone przez Izęi Marka Rudzińskich to majstersztyk. Mam nadzieję, że czują w Polsce ogromną rodzinę. Nie jest to tylko relacja Mistrz ­ uczeń, ale czujemy się partnerami, co jest bezcenne i wyjątkowe.
Nie ma w Polsce takiego ośrodka. Neuroedukacja jest jedyna w swoim rodzaju, która z całą odpowiedzialnością, troską dba o kompleksowy rozwój każdego studenta, uczestnika.
Za każdym razem jak tu przyjeżdżam czuję się jak w domu.

Urszula Sadomska,

Doktor psychologii, coach
Jeżeli dzisiaj w dobie deficytu autorytetów w obszarze szkoleń, rozwoju osobistego o kimś można powiedzieć mistrz, to na pewno jest to Iza i Marek Rudzińscy. Tylko mistrzowie potrafią i uczą na mistrzów. Ich praca z ludźmi nie ma sobie równej. Spotkałem ich kilkanaście lat temu jako uczeń, dzięki temu czego uczą i jak uczą obserwowałem jak wielu trenerów stawało się mistrzami. Sam dla wielu jestem dzisiaj mistrzem, a dzięki nim wciąż czuje się uczniem, dziękuję. Przez kilkanaście lat pracy trenerskiej uczestniczyłem w dziesiątkach szkoleń prowadzonych przez międzynarodowe sławy i z przyjemnością mogę powiedzieć, że na ich tle Iza i Marek Rudzińscy wciąż są mistrzami i na dodatek naszymi polskimi!!! Z szacunkiem i podziwem

Mariusz Oboda,

Założyciel Oboda Consulting & Training Group
Praktyk to stopniowy, iteracyjny w swej naturze proces składający się z kroków, które dekompilowały system - począwszy od warstw powierzchownych (interfejsy) aż pod core (rdzenń systemu). Kroki iteracji:
- testowanie defaultowo wgranych podprogramów (jak i nabytych podczas działania systemu szkodliwych wirusów mentalnych) oraz obserwacji ich nieoptymalnych rezultatów
- wypróbowania innych podprogramów - zarówno z bibliotek będących zasobami systemu (które nie były jednak używane ponieważ przesłaniały je biblioteki defaultowe) jak również korzystając z bibliotek dostarczonych podczas zajęć przez doświadczonych architektów
- oswajania się z nowymi procedurami - w procesie testowania w środowisku produkcyjnym
- upgrade systemu do wersji, która jest w stanie świadomie (a później nieświadomie) wybierać odpowiednią wersję programu
iteracynie, warstwa po warstwie.
...
...
...
status: budowanie Wersji 2.0 zakończone powodzeniem.

Sławomir Sobótka,

Programista
Los, Karma, Bóg....sprawiło, że na mojej drodze pojawili się ludzie którzy powiedzieli „W Lublinie jest takie magiczne miejsce i to jest miejsce dla Ciebie” I tak pojawiłam się w NEUROEDUKACJI przepełniona obawami, ciekawością i strachem co się będzie tam działo !? Te dziewięć miesięcy to symboliczna liczba, urodziłam się na nowo ! W końcu poczułam SIEBIE, zajrzałam do swojego wnętrza, zobaczyłam STRACHY i CUDA. Marek i Iza to ludzie którzy mnie prowadzili, ale nie popychali, mówili, ale nie krzyczeli, pokazywali możliwości, ale wyboru dokonywałam sama. Stworzyli atmosferę w której nie było skrępowania, było swobodnie, czasem zabawnie jak w gronie dobrych przyjaciół. To wszystko pozwoliło nam się otworzyć na siebie i na innych. To co mi pokazali, czego mnie nauczyli, sprawia, że jestem szczęśliwsza, doświadczam życia, smakuje, kreuje, płynę i coraz mniej się miotam jak zwierze w klatce.

Ewa Gołębiewska,

Uczestniczka szkolenia Praktyk
POKAŻ WSZYSTKIE OPINIE

ZAMIAST SESJI GRUPOWEJ
UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNE SPOTKANIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapisz się do newsletter'a: