W-JA

Dlaczego warto uczestniczyć w naszym programie

NLP Nowej Generacji

Ludzkim pragnieniem jest lepiej poznać i zrozumieć siebie. Po co żyjemy, kim jesteśmy, jak wybieramy i decydujemy, co potrafimy i jak możemy siebie zmieniać. A nade wszystko, chcemy wiedzieć, jak możemy mieć wpływ i zamiast być ofiarą losu, stać się jego panią lub panem.

Jesteśmy szczęściarzami, gdyż urodziliśmy się z ludzkim układem nerwowym. I choć nie dostaliśmy do niego odpowiedniej instrukcji obsługi, to zostaliśmy obdarowani ciekawością, chęcią poznawania oraz wrodzoną zdolnością do rozwoju i transformacji. Udział w programie NLP Nowej Generacji pomaga zrozumieć siebie i innych, zwiększyć komfort życia z samym sobą i z bliskimi, podejmować bardziej właściwe decyzje, żyć mądrze i świadomie oraz dzień za dniem budować właściwy stosunek do życia jako cudownego i zachwycającego zjawiska. Nie jest narzędziem dla ego, by lepiej manipulowało emocjami swoimi i innych – jest to metoda dla duszy, byśmy wzrastali i stawali się pełnymi istotami ludzkimi.

CZYTAJ DALEJ

Główne programy

SZKOŁA NLP NOWEJ GENERACJI PROPONUJE 2 PROGRAMY CYKLICZNE

1) Praktyk NLP Nowej Generacji

21-dniowy podstawowy program psychoprofilaktyczny, pogłębiający inteligencję emocjonalną. Jego celem jest zrozumienie sposobu funkcjonowania swojego umysłu, poradzenie sobie z kluczowymi barierami rozwojowymi, określenie priorytetów oraz celów.


SPRAWDŹ PROGRAM I ZAREZERWUJ MIEJSCE

2) Mistrz NLP Nowej Generacji

20-dniowy program zaawansowany. Poszerzenie świadomości dzięki systemowym metodom pracy na poziomie tożsamości oraz misji – swojej roli w szerszym systemie (rodzina, grupa, społeczność). Praca na wzorcach interakcji pojawiających się w twoim relacyjnym polu.


SPRAWDŹ PROGRAM I ZAREZERWUJ MIEJSCE

Dlaczego warto uczyć się

NLP w Neuroedukacji

Neuroedukacja jest najdłużej działającą w Polsce szkołą Neurolingwistycznego Programowania. We wszystkich naszych działaniach kierujemy się zasadami poszanowania ludzkiej godności i integralności oraz kodeksem etycznym.

Przez minione 25 lat zaufaniem obdarzyły nas tysiące osób. Warto uczyć się NLP w dobrym wydaniu. NLP pomaga zrozumieć siebie i innych, zwiększyć komfort życia z samym sobą i z bliskimi, podejmować bardziej właściwe decyzje, żyć mądrze i świadomie oraz dzień za dniem budować właściwy stosunek do życia jako cudownego i zachwycającego zjawiska. Z naszego punktu widzenia NLP nie jest narzędziem dla ego, by lepiej manipulowało emocjami swoimi i innych – jest to metoda dla duszy, byśmy wzrastali i stawali się pełnymi istotami ludzkimi.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA Z NLP NOWEJ GENERACJI

obrazek od: 11 stycznia 2018
do: 13 stycznia 2018

Praktyk NLP Nowej Generacji Personal Empowerment ®

Od 25 lat w Neuroedukacji uczymy ludzi profilaktyki zdrowia psychicznego, a co za tym idzie także fizycznego. W trakcie 9-miesięcznego programu Praktyk NLP uczymy ludzi jak odzyskać spokój i równowagę, radzić sobie z bezproduktywnymi myślami tworzącymi negatywne stany emocjonalne, zmieniać i wzbogacać mapę rzeczywistości, docierać do źródła własnej mądrości, przekształcać złość i poczucie winy w empatię i miłość.

SZCZEGÓŁY SZKOLENIA
obrazek od: 14 listopada 2017
do: 18 listopada 2017

Mistrz NLP Nowej Generacji

20-dniowy program zaawansowany. Poszerzenie świadomości dzięki systemowym metodom pracy na poziomie tożsamości oraz misji – swojej roli w szerszym systemie (rodzina, grupa, społeczność). Praca na wzorcach interakcji pojawiających się w twoim relacyjnym polu.

SZCZEGÓŁY SZKOLENIA

ZAPRASZAMY
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
info@neuroedukacja.pl
+48 660 764 211

Zapisz się do newsletter'a: