Naszą misją jest wspieranie ludzi
w podnoszeniu jakości życia i osiąganiu dobrostanu

Misja Neuroedukacji

Wierzymy, że przychodzimy na ten świat po to, by się uczyć i by być dobrym. Chcemy dodawać ludziom odwagi, pokazywać nowe możliwości.

Pragniemy wspierać szerszy system - rodziny i organizacje - w tworzeniu warunków, które umożliwią uczenie się, rozwój i realizację w pełni potencjału ludzkiego.Jesteśmy przekonani, że świat jest pełen możliwości, ograniczenia tkwią w ludzkich umysłach. Wierzymy, że ludzie potrafią wykorzystać swój potencjał po to, by żyć szczęśliwie, żyć w pełni i wspierać siebie nawzajem. Każdy z nas jest częścią szerszego systemu i dlatego warto myśleć o sobie i innych z miłością i szacunkiem. Wierzymy, że to pozwoli nam wszystkim przetrwać i rozwijać się.

Iza Rudzińska

Współzałożycielka i Prezes Neuroedukacji

Podejście Personal Empowerment tworzę przez minione 30 lat w praktyce koncentrując się na zagadnieniu, jak zachować równowagę psychofizyczną w dynamicznie zmieniającym się świecie. Pomagam klientom indywidualnym oraz firmom i organizacjom w nabywaniu odporności psychicznej niezbędnej do radzenia sobie z wymogami zmieniającego się otoczenia z jednoczesnym zachowaniem autentycznego siebie, z poszanowaniem godności i integralności.

Marek Rudziński

Współzałożyciel oraz vice-Prezes Neuroedukacji

Międzynarodowy trener grupowy, coach i konsultant biznesowy. W ciągu minionych 25 lat pracował z tysiącami osób oraz setkami organizacji w 20 krajach. Z własnej praktyki wie, co oznacza prowadzenie długofalowego biznesu. W Neuroedukacji pełni funkcję szefa sprzedaży oraz kieruje zespołem konsultantów i trenerów.

Historia Neuroedukacji

Początkowo Neuroedukacja była głównie szkołą NLP (Neurolingwistycznego Programowania). Pierwsza w Polsce regularnie kształciła pedagogów, psychologów i terapeutów propagując najlepsze zastosowania tej metody i wydając certyfikaty na poziomie Praktyka, Mistrza i Trenera. Oferowała także szkolenia aplikacyjne, czyli zastosowania NLP, m.in. w terapii i biznesie oraz szkołę przyspieszonego uczenia języka angielskiego. Wielu uznanych dzisiaj coachów, trenerów grupowych, właścicieli firm szkoleniowych było uczniami Neuroedukacji.

W 1995 roku Neuroedukacja została zaproszona do współpracy przez organizacje biznesowe. Wchodzenie w ten nowy świat odbywało się stopniowo i organicznie. Najpierw w postaci szkoleń z zakresu komunikacji i sprzedaży, później warsztatów rozwiązywania konfliktów, aż po mediacje wewnętrzne i moderowane spotkania zarządów. Dzięki zbudowanemu wcześniej zaufaniu byliśmy zapraszani do realizacji coraz bardziej złożonych i systemowych projektów. Poznaliśmy w praktyce, jak działają firmy polskie oraz duże organizacje międzynarodowe. Wyzwania, które stawiał nam świat biznesu, problemy, które musieliśmy rozwiązać oraz lekcje, które musieliśmy odrobić, były inspiracją do ciągłego uczenia się. Jednocześnie, jako niepubliczna placówka oświatowa kontynuowaliśmy działalność edukacyjną i szkoleniową w zakresie NLP, nieustannie pracując na dobrą renomę naszej firmy.

Łącząc nasz know how stworzony na bazie wiedzy i doświadczenia na temat struktury efektywnego działania z możliwością współpracy z doskonałymi sprzedawcami, managerami na różnych szczeblach zarządzania i zarządami firm, stworzyliśmy i pomogliśmy wdrożyć wiele unikatowych programów. W szczególności Sprzedaż Strategiczna Navigator® został z sukcesem zrealizowany w wielu organizacjach działających w Polsce i za granicą.

Aktualnie, Neuroedukacja to zespół nFactor, który tworzą godni zaufania eksperci, doświadczeni praktycy, mający na swoim koncie wiele udanych wdrożeń projektów w swoich dziedzinach. Neuroedukacja bierze udział w międzynarodowym projekcie Changing Employment, skupiającym najbardziej postępowych naukowców w dziedzinie socjologii i uniwersytety w Europie. Na zaproszenie Neuroedukacji Robert Dilts – znany na świecie trener oraz autor, a także Stephen Gilligan – wybitny terapeuta, goszczą w Polsce ze swoimi warsztatami. Dzięki naszej inspiracji i zachęcie powstaje Association for Generative Change, skupiające osoby oraz ośrodki szkoleniowe na całym świecie, tworząc społeczność, której zależy na tym, by świat stawał się coraz lepszym miejscem dla wszystkich.

Neuroedukacja obchodzi wkrótce 25 urodziny. Niewielu firmom udaje się istnieć nieprzerwanie przez tak długi czas. To dla nas powód do wielkiej radości i dumy. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie i klienci cieszą się razem z nami.

Sprawdź również systemowe
rozwiązania dla organizacji

Jesteśmy zespołem ekspertów, menedżerów i specjalistów. Mamy wieloletnie praktyczne doświadczenie w zarządzaniu strategicznym organizacjami, zespołami i ludźmi, zarządzaniu sprzedażą oraz negocjacjach, w dziedzinie systemowych rozwiązań HR, optymalizacji procesów, wspieraniu zmian systemowych oraz finansowego i prawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Zespół Neuroedukacji

Newsletter Neuroedukacji
Zapisz się po więcej